PRACA dla CIEBIE

Specjalista ds. sprzedaży            Asystent do działu marketingu            Magazynier

Specjalista ds. sprzedaży

Co ANZA efutro.pl oferuje Tobie?

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 1994 należy do rozpoznawanych firm z materiałami futrzanymi i pluszowymi,
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę „partnera”, z którym zawsze się domówisz,
  • Pracę wśród tysiąca pięknych produktów wzbogacających świat mody i dekoracji,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób,
  • Udział nie tylko w imprezach firmowych, ale i w szkoleniach z partnerami ANZA,
  • Wynagrodzenie stałe, wypłacane zawsze przed końcem miesiąca i atrakcyjną premię, która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży,
  • Wolne dwa dni w tygodniu, sobota i niedziela, godziny pracy 8:00-16:00, pięć dniu w tygodniu.

W ANZA efutro.pl jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, zafascynowani modą, rzetelni, potrafimy szybko reagować. Pracujemy wspólnie, by spełniać oczekiwania klientów a naszą ambicją jest je przewyższać. W naszej codziennej pracy ważne są otwartość i kreatywność. Przyjazna atmosfera wspiera realizowanie naszych celów. Razem tworzymy nowe wzory materiałów, futerek - aby nie tylko klient był zachwycony, ale by zespół, do którego być może dołączysz pracował z wyjątkowymi produktami.

Kto idealnie do nas pasuje?

Osoba doświadczona we współpracy z klientem, pogodna i optymistyczna. Jeśli jesteś typem pochmurnym i wiecznie narzekającym – nie wysyłaj CV, nie odnajdziesz się tutaj. Jednak jeśli z Twojej natury wypływa serdeczność i uprzejmość, prezentujesz się nienagannie, masz pomysł na siebie a do tego wiesz, że Twoja kultura osobista jest Twoją mocną stroną – odezwij się do nas. Oczywiście nie musimy dodawać, że każdy pracodawca liczy na pracownika sumiennego i odpowiedzialnego, potrafiącego współpracować w zespole a ponadto zaangażowanego. A jeśli do tego potrafisz porozmawiać z klientem w języku angielskim lub rosyjskim – jesteś idealnym kandydatem.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Obsługa zamówień w aplikacji sklepu internetowego oraz kontrola ich realizacji,
  • Interaktywna obsługa klienta (e-mail, telefon, sprzedaż bezpośrednia w salonie),
  • Monitorowanie stanów magazynowych w sklepie i magazynie,
  • Wsparcie przy aranżacji wnętrza sklepu, tworzenie i ekspozycja materiałów.

Doświadczenie w sprzedaży oraz doskonała znajomość obsługi komputera jest warunkiem koniecznym

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres: praca@efutro.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. sprzedaży. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Asystent do działu marketingu

Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa sklepu internetowego,
  • Aktualizacja oferty,
  • Dodawanie nowych produktów,
  • Kontrola poprawności ofert.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dobra znajomość języka angielskiego; mile widziane podstawy języka niemieckiego lub rosyjskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Skrupulatność, dokładność,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Zainteresowania moda i tematyką lifestylową,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy sesjach fotograficznych.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób z zespołu,
  • Pracę w biurze mieszczącym się przy showroomie ANZA efuro.pl (ul. Nowa, Łódź),
  • Zniżkę na zakup dowolnych towarów z całości oferowanego przez nas asortymentu,
  • Dużą swobodę w realizowaniu zadań.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres praca@efutro.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „marketing”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie przesyłek,
  • Nadzór nad bieżącym stanem ilościowym i jakościowym przesyłek,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłek,
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Zaangażowanie i ochota do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w systemie bez zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00,
  • Pracę w szybko rosnącej, prężnie działającej organizacji.

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres: praca@efutro.com.pl. Prosimy wpisać w tytule wiadomości: Magazynier. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w najlepszym Zespole to pisz śmiało! Wyślij krótką wiadomość, załącz CV i czekaj na maila z terminem rozmowy :)

Pamiętaj, że chcemy Cię poznać, ale cierpimy na brak czasu. Opisz siebie krótko i treściwie. Nie bój się dodać zdjęcia, napisz co potrafisz i co możesz wnieść do Zespołu ANZA :)

Proszę czekać ... ładuję dostępne próbki
Zamknij
pixel