Dziękujemy za zamówienie próbek materiałów :)

Zamówiony zestaw jest bezpłatny.

Koszt przygotowania kolejnego zestawu próbek wynosi 8 pln.

Teraz czekaj na wiadomość od nas!

A w czasie oczekiwania na zamówione próbki,

zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga lub strony na facebook'u.

Życzymy miłego dnia!

www.efutro.pl

PRACA dla CIEBIE

Specjalista ds. sprzedaży            Asystent do działu marketingu            Magazynier

Specjalista ds. sprzedaży

Co ANZA efutro.pl oferuje Tobie?

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 1994 należy do rozpoznawanych firm z materiałami futrzanymi i pluszowymi,
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę „partnera”, z którym zawsze się domówisz,
  • Pracę wśród tysiąca pięknych produktów wzbogacających świat mody i dekoracji,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób,
  • Udział nie tylko w imprezach firmowych, ale i w szkoleniach z partnerami ANZA,
  • Wynagrodzenie stałe, wypłacane zawsze przed końcem miesiąca i atrakcyjną premię, która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży,
  • Wolne dwa dni w tygodniu, sobota i niedziela, godziny pracy 8:00-16:00, pięć dniu w tygodniu.

W ANZA efutro.pl jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, zafascynowani modą, rzetelni, potrafimy szybko reagować. Pracujemy wspólnie, by spełniać oczekiwania klientów a naszą ambicją jest je przewyższać. W naszej codziennej pracy ważne są otwartość i kreatywność. Przyjazna atmosfera wspiera realizowanie naszych celów. Razem tworzymy nowe wzory materiałów, futerek - aby nie tylko klient był zachwycony, ale by zespół, do którego być może dołączysz pracował z wyjątkowymi produktami.

Kto idealnie do nas pasuje?

Osoba doświadczona we współpracy z klientem, pogodna i optymistyczna. Jeśli jesteś typem pochmurnym i wiecznie narzekającym – nie wysyłaj CV, nie odnajdziesz się tutaj. Jednak jeśli z Twojej natury wypływa serdeczność i uprzejmość, prezentujesz się nienagannie, masz pomysł na siebie a do tego wiesz, że Twoja kultura osobista jest Twoją mocną stroną – odezwij się do nas. Oczywiście nie musimy dodawać, że każdy pracodawca liczy na pracownika sumiennego i odpowiedzialnego, potrafiącego współpracować w zespole a ponadto zaangażowanego. A jeśli do tego potrafisz porozmawiać z klientem w języku angielskim lub rosyjskim – jesteś idealnym kandydatem.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Obsługa zamówień w aplikacji sklepu internetowego oraz kontrola ich realizacji,
  • Interaktywna obsługa klienta (e-mail, telefon, sprzedaż bezpośrednia w salonie),
  • Monitorowanie stanów magazynowych w sklepie i magazynie,
  • Wsparcie przy aranżacji wnętrza sklepu, tworzenie i ekspozycja materiałów.

Doświadczenie w sprzedaży oraz doskonała znajomość obsługi komputera jest warunkiem koniecznym

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres: praca@efutro.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. sprzedaży. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Asystent do działu marketingu

Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa sklepu internetowego,
  • Aktualizacja oferty,
  • Dodawanie nowych produktów,
  • Kontrola poprawności ofert.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dobra znajomość języka angielskiego; mile widziane podstawy języka niemieckiego lub rosyjskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Skrupulatność, dokładność,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Zainteresowania moda i tematyką lifestylową,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy sesjach fotograficznych.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób z zespołu,
  • Pracę w biurze mieszczącym się przy showroomie ANZA efuro.pl (ul. Nowa, Łódź),
  • Zniżkę na zakup dowolnych towarów z całości oferowanego przez nas asortymentu,
  • Dużą swobodę w realizowaniu zadań.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres praca@efutro.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „marketing”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie przesyłek,
  • Nadzór nad bieżącym stanem ilościowym i jakościowym przesyłek,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłek,
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Zaangażowanie i ochota do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w systemie bez zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00,
  • Pracę w szybko rosnącej, prężnie działającej organizacji.

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres: praca@efutro.com.pl. Prosimy wpisać w tytule wiadomości: Magazynier. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w najlepszym Zespole to pisz śmiało! Wyślij krótką wiadomość, załącz CV i czekaj na maila z terminem rozmowy :)

Pamiętaj, że chcemy Cię poznać, ale cierpimy na brak czasu. Opisz siebie krótko i treściwie. Nie bój się dodać zdjęcia, napisz co potrafisz i co możesz wnieść do Zespołu ANZA :)

Zamknij
pixel