

Materiał futrzany
CZUPRYNA szary
Ten materiał futrzany to ulubieniec Klientów!
Kolorowe futro od kilku lat stanowi hit wybiegów mody. Wielkie marki, takie jak PRADA i CHANEL zaprezentowały kolekcje, gdzie kolorowe futerka znalazły się w centrum uwagi. Nasz sklep internetowy oferuje sztuczne futerka w ogromnej liczbie kolorów i tekstur. Jednak najpopularniejszy materiał futrzany w tej klasie to zdecydowanie nasza CZUPRYNA.
Jest to sztuczne futerko typu shaggy- kolorowe, wesołe i niebanalne! Włosie jest miękkie w dotyku i plastyczne. To gęste futro w kolorze szarym to świetny wybór dla projektantów, którzy nie boją się eksperymentować z kolorem!
Ta tkanina futerkowa jest delikatnie nabłyszczana i wygląda jak naturalne futro. Jeśli cenisz sobie elegancję i własny głos w modzie, wybierz to sztuczne futro na metry!
Sztuczne futro szare to jeden z klasyków mody. Będzie wyglądać super w wersji oversize coat ( płaszcz typu oversize) lub jako dodatek do kurtek typu parka lub bomberka. Nasze futerko również świetnie się nadaje do szycia dekoracji, takich jak futrzana narzuta na łóżko lub futrzana poduszka.
Nasz materiał futrzany na metry to futro ekologiczne (faux fur). Cieszymy się, że możemy być częścią ruchu cruelty free i oferować Państwu najpiękniejsze sztuczne futro.
Sztuczne futro typu shaggy to jeden z naszych bestsellerów. Nasza hurtownia futer sztucznych od wielu lat obserwuje CZUPRYNĘ na szczycie hitów!
Zamów futerko juz dzisiaj i przekonaj się, dlaczego jest tak uwielbiane przez naszych Klientów.
Nasza hurtownia sztucznych futer i skór oferuje sprzedaż tego materiału już od 1 metra.
Wyprodukowano w Korei.
Obok opisu znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące koloru, szerokości materiału, gramatury i składu tego materiału futerkowego, a także przepisu prania
Poniżej na stronie znajdziesz też inne wersje kolorystyczne tego materiału futrzanego.
Zobacz inne kolory i wzory futra CZUPRYNA
bo każdy kolor znajdzie swoje przeznaczenie!
MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA
SZYBKO I BEZPIECZNIE!
Jeśli lubisz nasze materiały, będziemy bardzo wdzięczni za Twoją opinię w sklepie i na naszej stronie na Facebooku.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości sztucznego futra do szycia, nasza hurtownia futer sztucznych w Łodzi efutro pl oferuje Ci możliwość otrzymania rabatu przy zakupie większej ilości materiału. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci specjalną cenę dla firm przy zakupach na fakturę.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bardzo prosimy o kontakt.
tel. 42 67 89 551 lub mail@efutro.com.pl
Uprzejmie informujemy, że w naszym sklepie możesz zamówić bezpłatnie małe próbki każdego materiału w celu weryfikacji koloru przed złożeniem zamówienia.
Więcej informacji na stronie – KLIKNIJ

Numer: | 019 |
Kolor: | SZARY |
Długość włosa: | 40 MM |
Szerokość: | 150 +/-5 CM |
Gramatura: | 1120 +/-20 G/MB |
Skład: | 15% PE, 85% AC |


Próbka została dodana


