Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń ☎ +4842 6789551
W terminie 30.05 - 31.05 nasz zespół udaje się na krótki odpoczynek. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane od razu po powrocie!
🚨 Informacja: Z powodu problemów technicznych tymczasowo wyłączamy możliwość zamawiania przesyłek przez Orlen Paczka. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. 🚨
Darmowa dostawa od 500,00 zł
2024-04-08

Od Futra do FuziosPuppets: Niezwykła Podróż Espinaco

Adam 'Fuzio' Zabielski specjalizuje się w tworzeniu lalek teatralnych i telewizyjnych w stylu muppetów, które tworzy własnoręcznie, wkładając w każdą z nich nie tylko swój talent, ale i serce.

Kilka miesięcy temu, Fuzio wykorzystując futra dostępne w naszym sklepie, zrodził niezwykły projekt. W rezultacie powstała lalka ESPINACO, wyjątkowy zielony muppet, który teraz pełni rolę nie tylko maskotki, ale przede wszystkim przyjaciela i nauczyciela w szkole językowej dla dzieci i młodzieży La NUBE w Warszawie. Z jego pomocą, młode pokolenie uczy się języka hiszpańskiego przez zabawę. 


Espinaco
stał się kluczową postacią w edukacji, przyciągając uwagę dzieci swoim unikalnym wyglądem oraz charakterem. Jego przygody i lekcje są dostępne dla wszystkich chętnych na specjalnie dedykowanym kanalne na YouTube - Hiszpański dla Dzieci La NUBE, gdzie każde dziecko (i nie tylko!) może dołączyć do zabawy i nauki. To naprawdę zadziwiające, w jaki sposób futra z naszej oferty przyczyniły się do rozwoju tak inspirującej inicjatywy edukacyjnej. Za sprawą Adama, proces nauki języka hiszpańskiego dla dzieci z pewnością staje się nie tylko efektywny, ale przede wszystkim niezwykle przyjemny.

Ciekawostka językowa: czy wiecie, że nazwa Espinaco w języku hiszpańskim oznacza 'szpinak'? Nic więc dziwnego, że nasz zielony przyjaciel nosi takie imię.
Zobaczcie sami Espinaco w akcji!


Adam "Fuzio" Zabielski nie tylko tworzy lalki dla teatrów czy edukacyjnych instytucji; jego wyjątkowy talent znajduje zastosowanie również wśród klientów indywidualnych. Przedstawiamy kolejnego muppeta, stworzonegp właśnie dla takiego odbiorcy z użyciem naszych futer! Gorąco zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych Adama, by móc podziwiać więcej jego wspaniałych dzieł i wspierać jego artystyczną działalność.
Instagram @fuziospuppets
Facebook @fuziospuppets

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 6456 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-01
Ok
2024-05-01
Ok
Proszę czekać ... ładuję dostępne próbki
pixel