Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń ☎ +4842 6789551
W terminie 30.05 - 31.05 nasz zespół udaje się na krótki odpoczynek. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane od razu po powrocie!
🚨 Informacja: Z powodu problemów technicznych tymczasowo wyłączamy możliwość zamawiania przesyłek przez Orlen Paczka. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. 🚨
Darmowa dostawa od 500,00 zł

( ilość produktów: 400 )

Możesz zamówić 4 bezpłatne próbki tkanin pochodzących z naszego sklepu. Jeśli chcesz otrzymać więcej próbek, kolejny zestaw czterech materiałów to koszt 8,50 zł.

Wielkość każdej próbki to ok. 4x4 cm.

Ważne: Aby ponownie skorzystać z oferty darmowych próbek, należy wcześniej zrobić zakupy w sklepie efutro.pl.

Próbki możesz zamówić tutaj albo bezpośrednio na karcie danego towaru, poprzez naciśnięcie niebieskiego baneru Dodaj do zamówienia próbkę materiału, który znajduje się pod specyfikacją i przepisem prania.

Możesz również kupić wzorniki materiałów ze wszystkimi kolorami wybranej tkaniny. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie +48 42 678 95 51 lub mailowo mail@efutro.com.pl. Każda strona takiego wzornika to koszt 10 zł.

UWAGA: Informujemy, że w przypadku problemów z zamawianiem próbek zalecamy usunięcie "ciasteczek" z przeglądarki, co pozwoli rozwiązać niektóre problemy. Aby to uczynić proponujemy skorzystać ze skrótu klawiszowego Ctrl+Shift+Del i w okienku, które się pojawi klikamy przycisk Wyczyść.

INSTRUKCJA DO WSZYSTKICH PRZEGLĄDAREK 


 

FORMULARZ NA 4 BEZPŁATNE PRÓBKI MATERIAŁU 

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 6461 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Jesteśmy zachwyceni jakością towaru oraz wysokim poziomem obsługi. Warto też odznaczyć bardzo dobre opakowanie i szybką i łatwą dostawę InPost. Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkiego najlepszego czemu zespołowi sklepu!
2024-05-01
Ok
Proszę czekać ... ładuję dostępne próbki
pixel